Adrasan
Kamp Yerleri

Adrasan

Kamp Yerleri

Adrasan

Introducing

Kamp yapmak istiyorsanız ilk tercih etmeniz gereken yer her zaman için bellidir diyebiliriz: Adrasan! Burası, Akdeniz Bölgesi’nin nadide güzelliklerinden biri olma özelliğini taşır. Yeşil ve mavinin aynı potada eridiği bu harika yer, yaşamınız süresince yapacağınız en iyi tatillerden birine imzanızı atmanızı sağlar. Sevdiklerinizle beraber harika zaman geçirmenin en iyi yolu Adrasan’da kamp tatili yapmaktır.

Huzurlu ve tamamen sakin olan bir tatil yapmayı amaçlıyorsanız, yolunuz muhakkak Adrasan’a düşmelidir. Doğanın kendine has kokusuyla mükemmel bir renk cümbüşünün buluştuğu bu harika alan, herkesin kamp yapmaktan memnun kalacağı bir yer olma özelliğini asla ama asla yitirmiyor. Hayatınız boyunca hatırlayacağınız müthiş bir tatil sizleri bekliyor.

Koy koy gezmeyi seven herkes burayı çok seviyor. Çünkü Adrasan’da birçok koy mevcut. Ben illa tarihi yerler görmek isterim diyorsanız böyle yerler de var.

 • Gelidonya Feneri,
 • Kız Kalesi,
 • Olimpos Antik Kenti,
 • Phaselis Antik Kenti,
 • Rhodiapolis Antik Kenti,
 • Yanartaş

gibi yerleri de gezebilirsiniz. Böylece tarihe tanıklık etmenin mutluluğunu en iyi şekilde yaşamış olursunuz.

Adrasan’da Nerede Kamp Yapılır?

Adrasan’da aslında hemen hemen her yerde kamp yapılabilir. Fakat en sık tercih edilen yerler her zaman için Kum Kamping ve Gönül Kamping olmaktadır. Çünkü buraların tesisi son derece yeterlidir. Tabii seçim size kalmış, neresi size daha samimi gelirse orayı tercih edebilirsiniz.

Adrasan Kamp Kurulacak Yerler

Adrasan sınırlarında kamp kurabileceğiniz sayısız alan bulunuyor. Bunların büyük bir kısmını ise özel kamp alanları oluşturuyor. Bu kamp alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

l Güneş’in Yeri Kamping

l Adrasan Koyu Kamp Alanı

l Adrasan Zeytin Kamping

l Kum Kamping

l Gönül Kamping

l Adrasan Nar Kamping

l Jungle Bells Hostel Kamping

Hangisinde konaklarsanız konaklayın son derece memnun kalacağınızdan hiçbir şüphemiz yok. Gönül rahatlığı ile buralarda uzun süre boyunca kamp kurabilirsiniz.

Adrasan Kamp Yerleri Ücretsiz

Adrasan kamp yerleri ücretsiz bir şekilde de sunulabiliyor. Dileyen ücretsiz kamp alanında dilediği gibi kampını yapıyor, huzurlu bir tatil yaşıyor. Haydi gelin, Adrasan’da yer alan ücretsiz kamp yerlerine beraber bakalım.

 • Adrasan Koyu Kamp Alanı, gidebileceğiniz en iyi ücretsiz kamp yeridir.
 • Yörük Obası Adrasan Kamp
 • Piknik Alanı da tamamen ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz en mantıklı yerlerden biri olmaktadır.

Ücretsiz kamp yerlerine her şeyi yanınızda götürmeniz gerekiyor. Bazı ücretsiz kamp alanlarında tuvalet ve duş gibi yerler bulunmuyor. Fakat çoğunluğunda bu alanlar yer alıyor, endişe etmeye çok da gerek yok diye düşünüyoruz.

 

Adrasan Kamp Fiyatları

Adrasan’da yer alan kamp alanlarının fiyatları konusunda net bir şey söyleyemeyiz. Çünkü her ücretli kamp alanının fiyat koşulları birbirine göre farklılık gösterir. Ücretler 30 TL – 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçe için uygun bir fiyat muhakkak vardır.

 

Adrasan’a Nasıl Gidilir?

Adrasan’a gitmek sanıldığı kadar zor değildir.

l Eğer Antalya’da ikamet ediyorsanız Adrasan’a özel aracınızla 1 saat içerisinde rahatlıkla varabilirsiniz.

l Her yıl yabancı ve yerli turistlerin akınına uğrayan Adrasan’a gittiğiniz andan itibaren herkesin burayı neden çok sevdiğini de anlamış oluyorsunuz.

l Hangi ilden gelirseniz gelin, gideceğiniz yolun buna değeceğini anlamış olacaksınız.

Adrasan yol tarifi

Antalya merkezden 80km uzaklıkta olan, Kemeri geçtikten sonra 50 km boyunca durmadan devam edip, Olimpos sapağından sola dönüp , 20km daha gittikten sonra adrasan’a varmış olacaksınız.

Farklı ilçeden gelecekler için Google harita linki bırakıyorum: Google aracılığı ile adrasana git !

 

Adrasan Kamp Yerleri Listesi

2021 Adrasan kamp yerleri listesi yapmamız gerekirse bunu şu şekilde yapabiliriz:

 • Adrasan Yörük Obası Kamp Alanları,
 • Adrasan Kamping Kamp Alanı,
 • Adrasan Güneş’in Yeri Kamping,
 • Adrasan Gümüş Kamping Kamp Alanı,

Adrasan Gönül Kamping Kamp Alanı en revaçta olan kamp yerleri arasında yer alır.

Tanıtımı gör

 • BEST TIME TO VISIT Yaz ayları