Introducing

Yaz geldi ve herkesin kaçamak yaptığı kamp alanları konusunda sizlere her zaman en iyi ve doğru bilgiyi vermekten gurur duyuyoruz. Bu yazımızda Kaş Kamp Alanları konusuna değineceğiz. https://kampcilar.com olarak bizlere Antalya Kaş Ücretsiz Kamp Alanları, Kaş Kamping Fiyatları 2021 gibi sorular çok fazla gelmekte. Bizde sizlere kısa ve öz bilgi paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Antalya Kaş Ücretsiz Kamp Alanları

Antalya’nın kamp alanları arasında ücretsiz olarak pek çok farklı seçebileceğimiz alternatifler bulunuyor. Antalya’nın ücretsiz kamp alanları listesinde;

 • Korsan koyu Kamp Alanı
 • Aytap Antik Kenti Camping
 • Patara Kamp Alanı
 • Adrasan Koyu Kamp Alanı
 •  İnceboğaz Plajı Kamp Alanı
 •  Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanı

 Yukarı da verdiğimiz listeyi detayları ile açıklayalım,

1- Korsan koyu Kamp Alanı

Korsan koyu en tercih edilen yerler arasında olmaktadır aynı zamanda muhteşem denizi ve doğası ile insanları adeta büyülemektedir. Eğer kamp yaparken rüzgârdan etkilenmek istemiyorsanız, bu kamp yeri sizin için en uygun olanı olacaktır ki elbette doğa yürüyüşünü sevenler için vazgeçilmez bir yerdir ayrıca tek yönde değil kamp alanının Doğu ve Batı yönünde yürüyüş alanları bulunmaktadır. Kamp alanın en güzel yanlarından bir tanesi ise ormanlık alanların içerisinde bulunmasıdır. Kamp alanına özel araç ile de gidebilirsiniz, araçlarınız için ayrılmış otoparklar mevcuttur.

2- Aytap Antik Kenti Camping

Aytap Antik Kenti Kamp alanı Alanya’ya 34 kilometre doğusunda bulunmaktadır ve Gazipaşa’ya olan uzaklığı 10 km’dir. Etkileyici manzarası, gün doğumu ve gün batımı eşliğinde kamp yapabilirsiniz ayrıca antik kentin tam karşını da kamp kurabilirsiniz. Kamp alanından hemen 200 metre uzaklığında restoran bulunur ayrıca restoranlarda yiyecek ve içecek bakımından pek çok imkân bulunmaktadır. Elektrik ihtiyaçlarını ise bu lokantalardan karşılayabilirsiniz.

3- Patara Kamp Alanı

Bu kamp alanı ise Antalya ve Muğla il sınırlarının ortasında bulunmaktadır ve Akdeniz bölgesinin en büyük sahili Patara olarak da bilinir. Özellikle yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak isteyenlerin en tercih ettiği yerlerden bir tanesidir ve müthiş plajı da kamp alanının en sevilen yeridir ayrıca kamp yaparken denize girip serinlemek de mümkündür. Bize pek çok imkân sunan Patara Kamp alanı haricinde çevre köylerin marketlerinden ihtiyaçlarınızı sorunsuz karşılayabilirsiniz.

4- Adrasan Koyu Kamp Alanı

Ücretsiz kamp alanların arasında en tercih edilen biri de Adrasan Koyu Kamp Alanı olarak karşımıza çıkıyor, kamp yapmak isteyen kişiler için sessiz ve dingin olması daha çok tercih ediliyor. Kamp alanına ulaşmak için Antalya merkezden, Kemer tarafına istikamet etmesi gereklidir ve oradan da Olympos sapağına gidilmesi gerekir, daha sonra sapak üzerinde bulunan levhalar ile devam etmek mümkündür. Özel aracı olmayanlar için otogardan kamp alanına ulaşım sağlamak mümkündür. Kamp alanı doğa ile iç içe olduğu için en sevilen yerdir.

5- İnceboğaz Plajı Kamp Alanı

Plaj yerine Çukurbağ Yarımadası yolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Plaj en çok sevilen ve en fazla tercih edilen bir yer olup sıcacık denizi ile size güzel bir tatil keyfi sunmaktadır, sadece plajı ile kalmayıp, eşsiz doğasında kamp yapma fırsatını da sunmaktadır. Plaja merkezden yaklaşık yarım saatte ulaşılır ayrıca yürümek istemeyenler için plaj bölgesine giden minibüslerde bulunmaktadır. Özel aracı ile gelenlere ise kamp yerin özel otoparkı bulunmaktadır, orayı tercih edebilirler.

6- Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanı

Göz alıcı manzarası ve eşsiz yemyeşil tepeleri sayesinde sık ziyaret edilen bir yerdir, kampçılar doğa yürüyüşü ve kamp yapıp ayrıca denize de girebilirler ve tabi ki yürüyüş sonrası gün batımını izlemek ise paha biçilemez. Zirveye çıkarken tabi bir yerden sonra yorulursunuz ve geri dönmektense olduğunuz yerde çadır kurabilir, sabahta gün doğumunu izleyip yolunuza devam edebilirsiniz. Kaş ilçe otogarından Çukurbağ Köyü’ne dolmuşlar hareket ediyor yol çok fazla sürmüyor, yaklaşık 15 dakika sürmektedir.

Kaş Kamping Fiyatları 2021

Kaş Kamping, Kulüp odası ve Bungalov konaklama 2021 fiyatları aşağıdaki gibidir fakat fiyatlar belli aralıklarla değişme söz konusudur.

 • Kendi çadırınızda kalmak isterseniz eğer 2 kişilik için 250 TL ödeme yapıyorsunuz.
 • Kendi karavanınızda kalmak isterseniz eğer 2 kişilik için 400 TL ödeme yapıyorsunuz.

Kulüp Odası Konaklama Fiyatları 2021

Günlük eğer 2 kişi konaklayacaksanız eğer 400 TL ücret ödemeniz gerekiyor.

Kaş Bungalov Konaklama Fiyatları 2021

Günlük eğer 2 kişi konaklayacaksanız eğer Bungalov için 400 TL ödemeniz gerekmektedir.

Tanıtımı gör

 • CURRENCY TL
 • LANGUAGE Türkçe, İngilizce, Almanca
 • BEST TIME TO VISIT Yaz ve Bahar Aykar